مقالات سئو

فقط به این دلیل که یک صفحه ترافیک کمی دارد، به طور خودکار فرض نکنید که آن را به صفحه ای با کیفیت پایین تبدیل می کند

فقط به دلیل اینکه یک صفحه ترافیک کمی دارد، اجازه ندهید به طور خودکار آن را به صفحه ای با کیفیت پایین   تبدیل کند.

یک متخصص سئو در طول پرسش و پاسخ های ارسالی در پاتوق خود از جان درباره محتوای بی کیفیت پرسید.

آنها به دنبال حذف برخی از مطالب در سایت خود بودند. سوال آنها: ترافیک ضعیف یکی از معیارهاست، شما (جان) حداقل میزان ترافیک پذیرفته شده برای ذخیره یک مقاله را چه چیزی در نظر می گیرید؟

جان توضیح داد که فکر می‌کند این ایده خوبی نیست که ترافیک صفحه کم را به صفحه‌ای که صفحه خوب یا بد است نسبت دهیم.

طبیعی است که برخی از صفحات ترافیک زیادی دریافت نمی کنند، اما همچنان می توانند بسیار مهم باشند.

به عنوان مثال: اگر درخت کریسمس می فروشید، می خواهید این صفحات در نتایج جستجوی دسامبر قابل مشاهده باشند.

اگر به ژانویه یا مارس نگاه کنید و به ترافیک صفحات خود نگاه کنید و بگویید: “هی، آن درختان کریسمس وحشتناک هستند – من باید تمام صفحات درخت کریسمس خود را حذف کنم.”

در آنجا این کار درستی نیست.

اگرچه این صفحات فصلی هستند، اما ممکن است در آینده مرتبط باشند.

به طور مشابه، انواع دیگر صفحات در یک سایت ممکن است ترافیک بسیار کمی داشته باشند، اما می توانند صفحات بسیار بسیار خوبی باشند.

همچنین ممکن است به طور کلی اطلاعات بسیار مهمی در اینترنت باشند.

فقط وارد شوید و بگویید، در این سطح از ترافیک – من همه چیز را در سایت خود حذف می کنم – معنی ندارد.

در حدود ساعت 37:43 در ویدیو اتفاق می افتد.

رونوشت پاتوق جان مولر

جان (سؤال ارسال شد) 37:43
من به هرس کردن برخی از مطالب سایت خود نگاه می کنم. ترافیک ضعیف یکی از معیارها است، آیا حداقل را در نظر می گیرید – یا حداقل سطح ترافیک پذیرفته شده را برای حفظ یک مقاله در نظر می گیرید؟

یوحنا (جواب) 37:56
بنابراین فکر نمی‌کنم که فقط بیرون رفتن و دیدن ترافیک این صفحه دلیل کافی برای گفتن این که صفحه خوب یا بد است، باشد. برخی از صفحات فقط ترافیک زیادی دریافت نمی کنند، اما بسیار مهم هستند. به عنوان مثال، من نمی دانم که آیا درخت کریسمس می فروشید یا خیر، بنابراین احتمالاً انتظار دارید که این صفحات در نتایج جستجوی دسامبر کاملاً قابل مشاهده باشند.

بنابراین، اگر به ژانویه یا مارس نگاه کنید و به ترافیک صفحات خود نگاه کنید و بگویید، اوه، خوب، آن درختان کریسمس افتضاح هستند، مثل اینکه من فقط باید تمام صفحات درخت کریسمس خود را حذف کنم. اما اینطور نیست، واقعاً کار درستی نیست. یعنی این صفحات در مقطعی در آینده مرتبط خواهند بود. و به طور مشابه، سایر انواع صفحات در سایت شما ممکن است ترافیک بسیار کمی داشته باشند، اما ممکن است صفحات واقعا خوبی باشند.

و به طور کلی ممکن است اطلاعات بسیار مهمی در اینترنت باشند. بنابراین فقط وارد شوید و بگویید، در این سطح از ترافیک، همه چیز را از سایت خود حذف می کنم. فکر نمی کنم منطقی باشد. به عنوان نوعی تنظیم ظریف برای چیزی که می خواهید روی آن تمرکز کنید، سپس آن را به صورت دستی مرور کنید و بگویید، خوب، این خوب است، این بد است. خوبه. اما فقط گفتن کورکورانه چیزی زیر این سطح ترافیک بد است و من آن را حذف می کنم، فکر نمی کنم منطقی باشد. بنابراین من انجام این کار را توصیه نمی کنم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا