بازاریابی شبکه های اجتماعی

نحوه استفاده از هدفون عروسی: 7 روش خلاقانه برای استفاده از آنها

استفاده از هشتگ عروسی خلاقانه راهی عالی برای جذب مهمانان عروسی شما برای عروسی شما است. چیزی فراتر از بارگذاری تصاویر حلقه نامزدی در پلتفرم های رسانه های اجتماعی.

هشتگ عروسی منحصربفرد و سفارشی شما می تواند الهام بخش مهمانان شما باشد تا عکس های شما را به اشتراک بگذارند و در مورد عروسی شما در رسانه های اجتماعی سروصدا ایجاد کنند.

علاوه بر این، هشتگ عروسی شما به عنوان آلبوم عکس عروسی مجازی شما عمل می کند.

این آلبوم عکس مجازی راهی آسان را برای مهمانان شما و دیگرانی که نتوانستند به عروسی شما بیایند فراهم می کند تا نگاهی اجمالی به جشن داشته باشند.

علاوه بر این، هشتگ های عروسی کاربرد عملی نیز دارند. هشتگ های عروسی راهی سریع برای جمع آوری تمام عکس های عروسی شما در شبکه های اجتماعی بدون تلاش زیاد است.

افشای کامل: این محتوا دارای چندین لینک وابسته است، به این معنی که اگر روی آنها کلیک کنید، پورسانت دریافت می کنم (بدون هزینه اضافی برای شما).

محتوای مرتبط با دست انتخاب شده:

  • 11 مورد از بهترین ابزارهای تحقیق هشتگ در سال 2022
  • 15 کمپین هشتگ که باعث افزایش دسترسی برندها شده است

نحوه استفاده از هدفون عروسی: 7 روش مختلف

بنابراین، شما هشتگ عروسی مورد علاقه خود را دارید. اما این کافی نیست. برای اینکه هشتگ عروسی شما واقعاً کار کند، باید از آن به صورت استراتژیک در چندین مکان استفاده کنید.

این ما را به این سوال می رساند:

دقیقا کجا باید از هشتگ عروسی استفاده کرد؟

برای انتشار این خبر، می توانید از هشتگ عروسی در ابزارهای نوشتن عروسی، طراحی و البته فیس بوک، اینستاگرام، پینترست، تیک تاک و دیگر پلتفرم های رسانه های اجتماعی استفاده کنید.

فقط یک پلت فرم واقعا کار را انجام نمی دهد.

شما نمی توانید انتظار داشته باشید که مهمانان شما هشتگ عروسی شما را به خاطر بسپارند، اگر آن را به اندازه کافی نبینند. برای کمک به شما در فرموله کردن بازی هشتگ عروسی خود، راهنمای کاملی برای بازاریابی هشتگ شما برای عروسی شما آماده کرده ایم.

در اینجا چند روش خلاقانه برای استفاده از هشتگ ها برای روز بزرگ و قبل از عروسی آورده شده است:

1. اعلام عروسی

ایده خوبی است که از اولین اعلام نامزدی خود از هشتگ عروسی خود استفاده کنید. به این ترتیب، زمان کافی برای بازاریابی آن دارید.

یکی از بهترین راه ها برای انجام این کار این است که یک هشتگ به مراسم عروسی خود به بلیط ها و دعوت نامه های خود اضافه کنید.

محتوای مرتبط با دست انتخاب شده:

  • 15 بهترین ابزار برای هشتگ برای سال 2022 (لیست نهایی)
  • 11 تا از خلاق ترین اینفلوئنسرهای DIY که ارزش دنبال کردن را دارند

کارت ها و پست های تاریخ را ذخیره کنید

کارت پستال ها و پست های رسانه های اجتماعی شما باید لحن را برای تجربه روز عروسی شما تنظیم کنند. با طراحی عکس یا کارت خود کار جالبی انجام دهید، اما برای جزئیات بیشتر حتماً هشتگ را به عروسی خود اضافه کنید.

در اینجا یک نمونه از یک کارت عالی است که شامل تاریخ عروسی و همچنین هشتگ سفارشی برای عروسی است:


تصویر با استفاده از ShutterFly

کارت جداگانه با رزرو

همچنین می توانید مانند مثال زیر کارت دیگری را با دعوت عروسی خود اضافه کنید.

این کارت می تواند حاوی اطلاعات بیشتری در مورد جشن عروسی، محل برگزاری باشد یا به سادگی از شرکت کنندگان بخواهد که از هشتگ عروسی شما استفاده کنند.

در تصویر زیر می بینید که چگونه یک زن و شوهر این کارت جداگانه را به یک بازی سرگرم کننده «دارم بازی می کنم» تبدیل کردند.

کارت جداگانه با رزرو
تصویر از طریق Wedbook

2. سایت عروسی

در دنیای مدرن ما، به نظر می رسد همه به صورت آنلاین زندگی می کنند، بنابراین ما شما را تشویق می کنیم که یک وب سایت برای عروسی خود ایجاد کنید. همچنین می تواند مکانی عالی برای به اشتراک گذاشتن داستان عشق شما، ذخیره تمام جزئیات رویداد و جمع آوری پاسخ باشد.

علاوه بر این، این می تواند یک راه عالی برای افزایش هشتگ عروسی شما باشد.

ثبت نام من وب سایت عروسی
تصویر از طریق فهرست من

نمی دانید چگونه خودتان یک وب سایت عروسی ایجاد کنید؟

چندین پلتفرم آنلاین وجود دارد که می توانید یک وب سایت برای عروسی خود ایجاد کنید، مانند Wix. آنها همچنین دارای قالب های رایگان هستند که می توانید از آنها برای ایجاد یک وب سایت حرفه ای استفاده کنید.

وب سایت عروسی Wix
تصویر از طریق Wix

محتوای مرتبط با دست انتخاب شده:

  • مولدهای هشتگ برای عروسی 2022: 12 ابزاری که باید امتحان کنید

3. کالا برای مهمانی

هر مرحله از عروسی فرصت هایی را برای شما فراهم می کند تا هشتگ عروسی خود را به اشتراک بگذارید و تبلیغ کنید. برای جشن عروسی و جشن مجردی خود، می توانید کالاهای سفارشی برای تبلیغ هشتگ عروسی خود ایجاد کنید.

لیوان های شراب یا آبجو

لیوان های شراب یا آبجو یک سوغات عالی برای جشن عروسی و دعوت نامه مجردی شما هستند.

به طور معمول، عروس و دامادها هر یک از این عینک ها را به گونه ای سفارشی دریافت می کنند که شامل نام و نام خانوادگی دوستان و خانواده خود باشد.

علاوه بر این، می توانید هشتگ عروسی خود را نیز به عینک خود اضافه کنید.

لیوان های شراب
تصویر از طریق 904 سفارشی

تی شرت

همه پیراهن های سفارشی را دوست دارند و هشتگ عروسی شما می تواند روی آنها عالی به نظر برسد. می‌توانید پیراهن‌های دوخته شده برای هر یک از گروه‌های عروس خود را تهیه کنید و از همه آنها با هم عکس‌های جذاب بگیرید.

در واقع، آنها می توانند یک لباس زیبا برای مهمانی مجردی شما نیز ایجاد کنند.

تی شرت برای مهمانی
تصویر از طریق Pinterest

محتوای مرتبط با دست انتخاب شده:

  • 15 مورد از بهترین ابزارهای تولید کننده اینستاگرام که می توانید در سال 2022 استفاده کنید

4. تزیینات عروسی

بنابراین شما هشتگ های عروسی را در Save-the-dates، دعوت نامه ها و سوئیگ عروسی سفارشی ترکیب کردید. اما شما نمی توانید در آنجا متوقف شوید.

در روز بزرگ شما، مهمانان شما ممکن است درگیر جشن ها شوند و هشتگ عروسی شما را فراموش کنند.

برای اطمینان از اینکه آن‌ها آن را به خاطر می‌آورند، آن را در برخی از علائم اطراف محل خود، روی کارت منو یا حتی به عنوان بخشی از مراکز خود بگنجانید. شما حتی می توانید به دنبال همه چیز بروید و یک تابلوی نئونی با هشتگ عروسی خود بر روی آن تهیه کنید.

بهترین بخش این است که شما آزادی کامل دارید تا خلاقیت خود را با تابلوهای علامت هشتگ در مراسم عروسی نشان دهید. تابلوهای دسکتاپ بزرگ یا کوچک می توانند به راحتی پیام و هشتگ عروسی شما را نمایش دهند.

طراحی عروسی
عکس از طریق Weddingz

اگر در حال ایجاد جعبه‌های کلیدی با تعدادی سبزیجات و گل هستید، می‌توانید یک تابلوی علامت هشتگ سفارشی نیز اضافه کنید.

یک پیش نمایش و ارائه مرکزی به عنوان بخشی از مراکز عروسی شما قطعاً آن را در خط مقدم ذهن مهمانان شما قرار می دهد.

از طرف دیگر، شما همچنین می توانید خلاقانه آن را در گل آرایی خود بگنجانید. در اینجا نمونه ای از الهام شما آمده است:

گل برای تزیین عروسی
تصویر از طریق گل

محتوای مرتبط با دست انتخاب شده:

  • 18 مورد از بهترین ابزارهای ردیابی هشتگ برای ردیابی موفقیت اجتماعی شما

5. محبت عروسی

اگر قصد دارید به مهمانان خود هدیه عروسی بدهید، هشتگ خود را روی آنها قرار دهید. شما می توانید چاپستیک های سفارشی، حباب ها، درب بازکن های بطری و موارد دیگر را به عنوان هدیه عروسی تهیه کنید.

همه چیزها را به صورت رایگان دوست دارند و با هشتگ شما روی آن، می توانند جشن عروسی شما را حتی پس از پایان مراسم به خاطر بسپارند.

هدیه عروسی
تصویر از طریق Pinterest

همچنین می توانید تاس های سفارشی را برای بزرگداشت روز عروسی خود اضافه کنید. در اینجا مثالی از نحوه اضافه کردن تاریخ عروسی و هشتگ به آنها آورده شده است:اقلام عروسی 2
تصویر از طریق Pinterest

محتوای مرتبط با دست انتخاب شده:

  • 8 ابزار مدیریت جامعه که ارزش استفاده در سال 2022 را دارند

6. موقعیت های عکاسی

دیوارها و غرفه‌های عکس برای زوج‌هایی که سال‌هاست در سراسر جهان با هم ارتباط برقرار کرده‌اند، محبوب بوده‌اند. اکسسوری‌های عجیب و غریب و دکورهای بد بو نیز به مهمانان شما اجازه می‌دهد تا استراحت کنند و لذت ببرند.

این می تواند لحظات ارزشمندی برای اینستاگرام ایجاد کند که در رسانه های اجتماعی در مورد عروسی شما سر و صدا ایجاد کند.

علاوه بر این، آنها همچنین یک پلت فرم فوق العاده برای به اشتراک گذاری هشتگ عروسی شما ارائه می دهند.

می‌توانید آن را به پایین عکس‌های خود اضافه کنید یا آن را در دکور دیوار بگنجانید و به مهمانانتان اجازه دهید در تاریخ عروسی خاطرات به یاد ماندنی ایجاد کنند. غرفه های عکس
عکس از مارتا استوارت

7. کارت های تشکر

درست مانند ذخیره تاریخ ها و دعوت نامه های عروسی، کارت های تشکر نیز یک راه عالی برای افزایش هشتگ عروسی شما هستند. آنها بخش شخصی و احساسی عروسی هستند.

نوشتن یک پیام خصوصی و صمیمی برای هر مهمان که عشق و قدردانی شما را از حضور او ابراز کند، مهم است. بنابراین، هشتگ عروسی خود را در کانون توجه قرار ندهید.

با این حال، به آنها بگویید که می توانند با مشاهده آلبوم عکس مجازی شما، به اشتراک گذاری و لذت بردن از تجربه عروسی شما ادامه دهند.

کارت های تشکر
تصویر از طریق کتابخانه عروسی در راهرو

محتوای مرتبط با دست انتخاب شده:

  • 5 بهترین نرم افزار و ابزار بازاریابی تاثیرگذار که می توانید از بین آنها انتخاب کنید
  • 25 کاربر یوتیوب با بیش از یک میلیون مشترک

شما

هشتگ های عروسی به بخشی جدایی ناپذیر از برنامه ریزی عروسی مدرن تبدیل شده اند و ما به شدت توصیه می کنیم برای ازدواج خود یک هشتگ ایجاد کنید.

چه برای عروسی خود هشتگ ایجاد کنید، چه از یک برنامه ریز عروسی دعوت کنید تا آن را بسازد یا از مولد هشتگ برای عروسی استفاده کنید، مطمئن شوید که یک هشتگ منحصر به فرد برای خود و داستان عشق خود دارید.

با ترکیب هشتگ های عروسی با دعوت نامه عروسی، تزیینات عروسی، محبت های عروسی و کارت های تشکر، می توانید مطمئن باشید که یک آلبوم عکس مجازی گسترده خواهید داشت که خاطرات شما را برای همیشه حفظ خواهد کرد.

آیا حاضرید در روز عروسی خود از هشتگ عالی خود به روش های خلاقانه استفاده کنید؟

آیا در مورد ایجاد یک هشتگ فراموش نشدنی و سفارشی برای روز بزرگ خود یا به طور کلی نحوه استفاده از هشتگ عروسی سوالی دارید؟ برای ما کامنت بگذارید و ما به شما کمک خواهیم کرد!

افشای کامل: این محتوا دارای چندین لینک وابسته است، به این معنی که اگر روی آنها کلیک کنید، پورسانت دریافت می کنم (بدون هزینه اضافی برای شما).

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا