بازاریابی شبکه های اجتماعی

نحوه ایجاد کاور های هایلایت سفارشی برای اینستاگرام

اینستاگرام قابلیت استوری اینستاگرام را در سال 2016 معرفی کرد. از آن زمان، استوری اینستاگرام به یک رسانه قدرتمند برای برندها تبدیل شده است تا با مخاطبان خود در رسانه های اجتماعی ارتباط برقرار کنند.

درست مانند استوری های اینستاگرام، هایلایت های اینستاگرام نیز بسیار محبوب هستند.

آنها پسوند استوری های اینستاگرام هستند. آنها استوری هایی از استوری ها در اینستاگرام هستند که انتخاب می کنید به طور منظم در پروفایل خود نمایش داده شوند.

بر خلاف استوری های اینستاگرام، هایلایت های اینستاگرام بعد از 24 ساعت ناپدید نمی شوند. در واقع، آنها تا زمانی که شما بخواهید قابل مشاهده هستند، درست مانند پست های اینستاگرام در فید شما.

بهترین بخش این است که آنها در بالای نمایه شما ظاهر می شوند. آنها را می توان به راحتی مشاهده کرد، بنابراین به احتمال زیاد نماهای بیشتری را ارائه می دهند.

برندها و اینفلوئنسرهای رسانه های اجتماعی از قدرت هایلایت اینستاگرام برای تبلیغ و تبلیغ برند خود استفاده می کنند.

هایلایت های اینستاگرام را به عنوان پوشه ای برای پست های استوری اینستاگرام خود با موضوعی مشابه در پروفایل خود در نظر بگیرید.

به عنوان مثال، اگر شما یک وبلاگ نویس مد یا برند هستید، می توانید برای OOTD (لباس های امروزی)، آرایش، لباس و همکاری برند، نکات برجسته کاور اینستاگرام را دریافت کنید.

به طور مشابه، برندها همچنین می‌توانند برای پیشنهادات، تخفیف‌های ویژه، محصولات نسخه برتر و راه‌اندازی‌های جدید، نکات برجسته اینستاگرام جداگانه ایجاد کنند.

این نه تنها می تواند به شما کمک کند تا نمایه خود را منظم تر نشان دهید، بلکه می تواند تعامل بیشتری را نیز تشویق کند.

استوری های اینستاگرام در بالای پروفایل شما نمایش داده می شود. بنابراین، پست های استوری اینستاگرام شما نیز به راحتی احساس می شود.

با کمی خلاقیت، می توانید یاد بگیرید که چگونه کاور های هایلایت سفارشی اینستاگرام برای تقویت برند خود ایجاد کنید.

===== X =====

گرفتن در معرض: لطفا توجه داشته باشید که برخی از لینک های این مقاله در واقع لینک های وابسته هستند. این بدان معناست که اگر روی آنها کلیک کنید، کمیسیون دریافت می کنم، بدون هزینه اضافی برای شما. بنابراین، با خیال راحت این موارد را بررسی کنید، زیرا من فقط محصولات یا خدماتی را توصیه می کنم که شخصاً بررسی کرده ام و به شدت توصیه می کنم. برای اطلاعات بیشتر، لطفاً افشای شرکای من در خط مشی رازداری من را بخوانید.

===== X =====

کاور های هایلایت سفارشی برای اینستاگرام چیست؟

به‌طور پیش‌فرض، اولین عکسی که اضافه می‌کنید به عنوان عکس روی جلد بهترین عکس شما در اینستاگرام نمایش داده می‌شود.

با این حال، می توانید تصویر جلد را نیز با توجه به نیاز خود سفارشی کنید. با کاور سفارشی Story Highlight اینستاگرام، می توانید اهداف خود را با فید خود هماهنگ کنید.

وقتی می دانید که چگونه کاور های هایلایت سفارشی اینستاگرام بسازید، می توانید کاورهایی ایجاد کنید که با برند و زیبایی شناسی شما مطابقت داشته باشد.

همانطور که در اسکرین شات زیر می بینید، Sephora از طرح های تمیز و عجیب در پیوندهای لهجه ای سفارشی اینستاگرام برای تکمیل پروفایل خود استفاده می کند.

عکس از طریق اینستاگرام

به همین ترتیب، می توانید کاور های هایلایت اینستاگرام جذابی ایجاد کنید تا نمایه خود را از نظر بصری جذاب تر کنید.

در این پست، عناصر اصلی طراحی که یک هایلایت خوب در اینستاگرام ایجاد می کنند و نحوه ایجاد کاور های هایلایت سفارشی اینستاگرام از ابتدا بحث خواهیم کرد.

نکاتی برای ایجاد کاور های هایلایت سفارشی برای اینستاگرام

پیوندهای هایلایت سفارشی اینستاگرام راهی عالی برای افزودن شخصیت به پروفایل شماست. هایلایت های اینستاگرام شما در نزدیکی بالای صفحه اینستاگرام شما قرار دارد.

این به این معنی است که هر زمان که شخصی روی پروفایل شما وارد شود، می‌تواند فوراً برگه‌های «بهترین» شما را در اینستاگرام ببیند.

این به شما فرصتی می دهد تا آگاهی و اعتماد برند خود را افزایش دهید. شما می توانید بهترین محصولات خود را در یک نقطه برجسته ارائه دهید و در یک نقطه برجسته، توصیفات مشتریان راضی را مشاهده کنید.

با رنگ‌ها، زیبایی‌شناسی، عناوین و محتوای مناسب، می‌توانید بازی اینستاگرام خود را با کاورهای سفارشی هایلایت اینستاگرام شکست دهید.

اگر در کارهای برجسته اینستاگرام تازه کار هستید، طراحی کاور سفارشی ممکن است کمی خیره کننده به نظر برسد.

در اینجا چند نکته طراحی وجود دارد که به شما کمک می کند کاورهای شگفت انگیز Instagram Highlights خود را ایجاد کنید:

1. رنگ ها و زیبایی شناسی برند خود را به خاطر بسپارید

تاکید بر اینستاگرام راهی عالی برای انتقال پیام برند شما به روشی حرفه ای و منسجم است. ایده خوبی است که زیبایی شناسی برند و فید خود را با کاور های هایلایت اینستاگرام خود مطابقت دهید.

برای افزایش آگاهی از برند، می‌توانید لوگو، رنگ‌ها، فونت‌ها و طرح‌های برند خود را در نکات برجسته و برجسته اینستاگرام خود بگنجانید.

برای مثال، Boss Babe به برندسازی ثابت اعتقاد دارد.

آنها تمام کاورهای Story Highlight در اینستاگرام را با در نظر گرفتن رنگ های برندشان به رنگ صورتی روشن طراحی کردند. این یکپارچه با تغذیه کلی و زیبایی شناسی آنها ترکیب می شود.

نکات مهم در اینستاگرام Boss Babe

عکس از طریق اینستاگرام

از تصاویر مرتبط استفاده کنید

حفظ زیبایی شناسی یکسان در فید اینستاگرام شما بسیار مهم است، اما انتقال پیام صحیح از طریق پیوندها و نکات برجسته اینستاگرام نیز ضروری است.

هایلایت های اینستاگرام شما باید دارای یک علامت بصری برای محتوایی باشد که نشان می دهد.

نماد یا متنی که در گیت های هایلایت اینستاگرام خود نمایش می دهید باید با متن پست های استوری اینستاگرام مرتبط باشد.

قرار دادن یک هایلایت خوب در اینستاگرام باید تا حد امکان درک آنچه را که می توانند از نکات برجسته شما در اینستاگرام داشته باشند را برای مخاطبان شما آسان کند.

از مشخصات استودیوی محتوای مستقر در لس آنجلس، Hungry Hipsters کمی الهام بگیرید. آنها از آیکون های مینیمالیستی برای نمایش محتوای خود استفاده کردند.

کاورهای هایلایت اینستاگرام Hungry Hipsters

عکس از طریق اینستاگرام

از طرفی برند زیبایی Bare Minerals سبک بسیار متفاوتی دارد. آنها در رویکرد خود صادق هستند. آنها از عبارات کوتاه برای دادن زمینه به هر تاکید استفاده کردند.

کاورهای هایلایت Bare Minerals اینستاگرام

عکس از طریق اینستاگرام

در حالی که این دو استراتژی کاملاً متفاوت هستند، یک عامل مشترک بین آنها وجود دارد. هر دوی این پروفایل ها با مطالب بصری مرتبط به طور موثر با مخاطبان خود ارتباط برقرار می کنند.

3. یکپارچگی را در تمام کاورهای لهجه اینستاگرام خود حفظ کنید

ما در مورد ثبات در برندسازی صحبت کردیم. اما مقدار بیشتری در آن وجود دارد. همچنین می توانید تمام جلدهای هایلایت خود را با تم اینستاگرام یا قالب استوری در حساب کاربری طراحی کنید.

به عنوان مثال، به کاور های هایلایت اینستاگرام که توسط برند زیبایی، Gummy Hair منتشر شده است، نگاهی بیندازید. در تمام جلدهایشان از آبی روشن و صورتی استفاده کردند.

همچنین در همه از علائم تمیز و تیز استفاده می کردند.

کاورهای هایلایت اینستاگرام برای موهای لاستیکی

عکس از طریق اینستاگرام

در حالی که H&M برای تمام جلدهای استوری اینستاگرام خود از جلوه های بصری متفاوتی استفاده می کند، در همه آنها از فونت و رنگ یکسان برای متن استفاده می کند. ثبات می تواند به شما در برندسازی کمک کند و به پروفایل شما سبکی منحصر به فرد ببخشد.

کاورهای هایلایت اینستاگرام H & M

عکس از طریق اینستاگرام

چگونه یک جلد جدید هایلایت اینستاگرام به پروفایل خود اضافه کنیم

بیایید با اصول اولیه شروع کنیم. در اینجا یک راهنمای گام به گام در مورد نحوه افزودن کاور جدید هایلایت اینستاگرام به پروفایل اینستاگرام خود آورده شده است:

سطح 1: به پروفایل اینستاگرام خود بروید.

سطح 2: روی دکمه “+” با علامت “جدید” که در زیر عکس نمایه خود می بینید ضربه بزنید. این شما را به آرشیو استوری اینستاگرام خود هدایت می کند.

گزینه جدید در پوشش هایلایت اینستاگرام 1

عکس از طریق اینستاگرام

مرحله 3: استوری اینستاگرامی را که می‌خواهید به عنوان جلد برجسته جدید اضافه کنید از بایگانی خود انتخاب کنید. در استوری انتخابی اینستاگرام باید یک علامت آبی کوچک داشته باشید. سپس روی «بعدی» ضربه بزنید.

استوری بر روی جلدهای هایلایت اینستاگرام انتخاب شده است

عکس از طریق اینستاگرام

مرحله 4: یک نام مناسب برای هایلایت خود انتخاب کنید و روی “پایان” کلیک کنید.

روی Done روی جلدهای هایلایت اینستاگرام کلیک کنید

عکس از طریق اینستاگرام

مرحله 5: اکنون می توانید کاور هایلایت اینستاگرام خود را در نمایه خود مشاهده کنید.

هایلایت اینستاگرام ۱

عکس از طریق اینستاگرام

والا! شما به تازگی یک جلد جدید به هایلایت اینستاگرام در پروفایل خود اضافه کرده اید. به یاد داشته باشید که بهترین های استوری در اینستاگرام به ترتیبی که ایجاد شده اند ظاهر می شوند.

بنابراین اگر می خواهید چیزی مهم در نمایه شما ظاهر شود، مطمئن شوید که آخرین بار آن را آپلود کرده اید.

نحوه ایجاد کاور های هایلایت سفارشی برای اینستاگرام به صورت رایگان

در این مقاله یاد گرفتید که چگونه در اینستاگرام خود کاورهای تاکیدی ایجاد کنید.

اما در مورد سفارشی سازی چطور؟

بسیاری از برنامه های رایگان و پولی وجود دارد که می توانید از آنها برای ایجاد کاور های هایلایت سفارشی اینستاگرام استفاده کنید.

در زیر لیستی از بهترین برنامه هایی که می توانید به صورت رایگان استفاده کنید آورده شده است:

کانبا

یکی از بهترین و محبوب ترین اپلیکیشن ها برای ساخت کاور های هایلایت سفارشی اینستاگرام Canva است. دارای طرح های بسیاری با انواع عناصر، گرافیک، تصاویر، طرح ها و پس زمینه برای افزودن و ویرایش می باشد.

بهترین بخش این است که برای ایجاد طرح های زیبا بر روی آن نیازی به طراحی حرفه ای ندارید.

برای سفارشی کردن جلد هایلایت اینستاگرام خود با Canva، در اینجا باید چه کاری انجام دهید:

سطح 1: برای یک حساب Canva ثبت نام کنید. وارد حساب کاربری خود شوید و در نوار جستجو عبارت “Instagram Highlight Cover” را تایپ کنید و به پایین بروید.

نکات برجسته اکانت Canva برای اینستاگرام 1

تصویر از طریق Canva

سطح 2: اکنون اندازه مناسبی برای پوشش هایلایت اینستاگرام خود دارید. روی قالبی که بیشتر دوست دارید یا متناسب با محتوای شما کلیک کنید.

کاورهای هایلایت اینستاگرام الگوی بوم

تصویر از طریق Canva

مرحله 3: پس از انتخاب الگو، “ELEMENTS” را در نوار کناری انتخاب کنید. در آنجا می توانید اشکال، آیکون ها، گرافیک ها و تصاویر مختلفی را مشاهده کنید که می توانید به قالب خود اضافه کنید.

گزینه های مختلفی برای انتخاب وجود دارد، از جمله نمادهای رایگان و نمادهای پولی.

علاوه بر این، شما همچنین می توانید عناوین مبتنی بر متن خود را با استفاده از گزینه “TEXT” در نوار کناری ایجاد کنید.

یک پست در Canva Highlights اینستاگرام ایجاد کنید

تصویر از طریق Canva

مرحله 4: نمادی را انتخاب کنید که با نیازهای شما مطابقت دارد. می توانید اندازه، رنگ و موقعیت نماد را تنظیم کنید.

از نماد برای ایجاد هایلایت اینستاگرام استفاده کنید

تصویر از طریق Canva

مرحله 5: پس از ویرایش لوگوی خود، ادامه دهید و پس‌زمینه جلد خود را سفارشی کنید.

Canva کاور های هایلایت اینستاگرام را در پس زمینه سفارشی می کند

تصویر از طریق Canva

مرحله 6: پس از تنظیم پس‌زمینه و نماد، می‌توانید آن را با ضربه زدن به گوشه سمت راست بالای صفحه یا کلیک روی «اشتراک‌گذاری» دانلود کنید تا به دستگاهتان ارسال شود.

Canva Download Button هایلایت های اینستاگرام

تصویر از طریق Canva

مرحله 7: این عکس را به عنوان یک استوری جدید در پروفایل اینستاگرام خود آپلود کنید. مطمئن شوید که هنگام آپلود استوری اینستاگرام زوم کرده اید تا ابزار برش آیکون تصویر را از هایلایت شما قطع نکند.

این عکس را روی جلدهای هایلایت اینستاگرام آپلود کنید

عکس از طریق اینستاگرام

مرحله 8: این عکس را به هایلایت های اینستاگرام خود اضافه کنید تا بتوانید از آن به عنوان پوشش برجسته استفاده کنید.

عکس اینستاگرام برای نکات برجسته شما

عکس از طریق اینستاگرام

مرحله 9: با دنبال کردن مراحل ذکر شده در این مقاله، آن را پوشش برجسته خود قرار دهید.

هایلایت خود را در اینستاگرام 1 زنده کنید

عکس از طریق اینستاگرام

برای ایجاد هایلایت سفارشی اینستاگرام بخوانید؟

ایجاد کاور هایلایتر اینستاگرام راهی سریع و آسان برای تبلیغ برند شما در رسانه های اجتماعی و افزودن شخصیت به پروفایل شما است.

صرف زمان و تلاش برای ایجاد هایلایت های جذاب و با کیفیت اینستاگرام می تواند به شما در افزایش آگاهی از برندتان کمک کند.

علاوه بر آن، یک نمایه بصری جذاب نیز ممکن است به شما در جذب فالوورهای جدید کمک کند.

این ممکن است یک جزئیات طراحی کوچک باشد اما می تواند به شما در افزایش اکانت اینستاگرام کمک کند.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

آیا هنگام سفارشی سازی کاور های هایلایت اینستاگرام خود با مشکلی مواجه شده اید؟ یا نکاتی برای اضافه کردن دارید؟ نظرات خود را پایین صفحه با ما درمیان بگذارید.

===== X =====

گرفتن در معرض: لطفا توجه داشته باشید که برخی از لینک های این مقاله در واقع لینک های وابسته هستند. این بدان معناست که اگر روی آنها کلیک کنید، کمیسیون دریافت می کنم، بدون هزینه اضافی برای شما. بنابراین، با خیال راحت این موارد را بررسی کنید، زیرا من فقط محصولات یا خدماتی را توصیه می کنم که شخصاً بررسی کرده ام و به شدت توصیه می کنم. برای اطلاعات بیشتر، لطفاً افشای شرکای من در خط مشی رازداری من را بخوانید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا