مقالات سئو

گوگل توضیح می دهد که چه مدت باید منتظر ماند تا تغییرات کیفیت سایت را درک کند

گوگل توضیح می دهد که چقدر باید منتظر بمانند تا تغییرات کیفیت سایت را   درک کنند

یک متخصص سئو از جان در مورد کیفیت سایتشان پرسید.

آنها وقتی چندین صفحه را پیدا می کنند اما ایندکس نمی شوند، با کنسول جستجوی گوگل مشکل دارند.

آنها روی بهبود کیفیت صفحات خود کار کردند و به این فکر کردند که چه بازه زمانی از نظر گوگل تمام تغییرات کیفیت را جذب می کند.

جان پاسخ داد که تغییرات با کیفیت بیشتر در سایت مدتی طول می کشد تا سیستم های گوگل تغییرات را در کیفیت سایت اعمال کنند.

نوشته های مشابه

او توصیه کرد که بهتر است بیشتر تغییرات عمده را به یکباره اجرا کنید، زیرا چندین ماه طول می کشد تا گوگل تغییرات کیفی جدید را درک کند.

شما نمی خواهید تغییراتی ایجاد کنید، و سپس متوجه می شوید که ممکن است در نهایت نیاز به بهبود مجدد داشته باشید، زیرا پس از آن باید چند ماه دیگر صبر کنید تا Google تمام تغییرات جدید را درک کند.

در حدود ساعت 42:30 در ویدیو اتفاق می افتد.

رونوشت پاتوق جان مولر

جان (سؤال ارسال شده) 42:30
اولین موردی که در اینجا دارم این است که “من در حال حاضر کیفیت سایت را پس از کشف چندین صفحه برای من بهبود می بخشم، اما به فهرست اضافه نشده است. نمی دانم تا چه زمانی می توانم انتظار داشته باشم که گوگل تغییرات کیفیت را جذب کند.”

یوحنا (پاسخ) 42:41
قبلاً به طور خلاصه در این مورد صحبت کرده ایم. در واقع ایجاد تغییرات کیفی عمده در یک سایت مدتی طول می کشد تا سیستم های گوگل آن را انتخاب کنند. بنابراین من فکر می کنم این چیزی بیشتر به سبک چند ماهه است تا چند روز. بنابراین این یک نوع چارچوب زمانی است که من در اینجا هدفش را داشتم.

و از آنجایی که مدت زیادی طول می کشد تا تغییرات کیفیت جذب شود، توصیه من این است که تغییرات کوچکی ایجاد نکنید و منتظر بمانید و ببینید آیا به اندازه کافی خوب است یا خیر.

اما در عوض، واقعاً مطمئن شوید که اگر تغییرات کیفی قابل توجهی ایجاد کردید، مطمئن شوید که مانند تغییرات کیفیت واقعاً خوب است، نه اینکه مجبور باشید دوباره به عقب برگردید و دوباره آن را بهبود بخشید، زیرا اگر چند ماه طول بکشد، نمی خواهید صبر کنید. چند ماه و سپس تصمیم بگیرید آه، بله، من در واقع باید برخی از صفحات دیگر را تغییر دهم تا واقعاً مطمئن شوم که همه چیز را پوشش داده اید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا