مقالات سئو

گوگل توضیح می دهد که چگونه متخصصان سئو باید با راه اندازی یک سایت تجارت الکترونیک برخورد کنند

گوگل توضیح می دهد که چگونه متخصصان سئو باید با راه اندازی یک وب سایت تجارت الکترونیک کنار بیایند توسط آکادمی بازاریابی توسط برایان هرنیش

یکی از متخصصان سئو در طول یک جلسه پرسش و پاسخ در پاتوق از جان مولر درباره راه اندازی یک سایت تجارت الکترونیک جدید پرسید.

آنها در حال بحث هستند که ابتدا چند صفحه روی آنتن بروند. از آنجایی که این یک دامنه جدید است، آنها نگران هستند که گوگل در ابتدا فقط بخش کوچکتری از سایت را اضافه کند.

بهترین رویکرد در اینجا چیست؟

جان پاسخ داد که در اسناد تجارت الکترونیکی آنها در مورد این موضوع پوشش داده شده است. گوگل در واقع این مشکل را با تیم های داخلی مختلف آزمایش کرده است.

جان فکر می‌کند که هرکسی تصور متفاوتی از رویکردی داشت.

آنها حدود سه گزینه در اسناد دارند که می توانند از بین آنها انتخاب کنند.

جان توصیه می کند که دوباره آنچه را که می خواهید به دست آورید و چگونه باید بیفتد بررسی کنید.

همچنین، در مورد سایت‌های تجارت الکترونیک، اگر می‌خواهید این محصولات را در Google Merchant Center یا Google Shopping قرار دهید، ممکن است ملاحظات متفاوتی نسبت به راه‌اندازی سایت به تنهایی وجود داشته باشد.

باز هم، اسناد وب سایت تجارت الکترونیک چیزی است که در این شرایط باید حتما بررسی کنید.

این در حدود 45:23 در ویدئو اتفاق می افتد.

رونوشت پاتوق جان مولر

جان (سؤال ارسال شد) 45:23
بیایید ببینیم، ما در شرف راه اندازی یک سایت تجارت الکترونیکی جدید هستیم. و ما در مورد چند صفحه که ابتدا باید پخش کنیم بحث خواهیم کرد. از آنجایی که این یک دامنه جدید است، می ترسم گوگل در ابتدا فقط بخش کوچکی از سایت را اضافه کند. بهترین رویکرد در اینجا چه خواهد بود؟

یوحنا (پاسخ) 45:23
بنابراین من فکر می کنم که در اسناد تجارت الکترونیکی ما در واقع پوشش داده شده است. ما این را با تیم های مختلف آزمایش کردیم. و من فکر می‌کنم که هرکسی ایده متفاوتی در مورد اینکه چه رویکردی باید اتخاذ کند داشت. و من فکر می کنم که ما شاید سه گزینه یا چیزی شبیه به آن در مستندات داشته باشیم. بنابراین من آن را دوباره بررسی می کنم. این کمی بستگی به این دارد که می خواهید به چه چیزی برسید، و چگونه باید اتفاق بیفتد. همچنین، در مورد سایت‌های تجارت الکترونیک، اگر می‌خواهید این محصولات را در Google Merchant Center برای Google، Google Shopping قرار دهید، فکر می‌کنم هنوز Google Shopping نامیده می‌شود، بنابراین شاید شما ملاحظات دیگری غیر از راه‌اندازی یک سایت داشته باشید. تنهایی. اما مستنداتی که ما برای سایت های تجارت الکترونیک داریم، حتما بررسی خواهم کرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا