مقالات سئو

گوگل در مورد چگونگی اعمال بهبود سرعت صفحه در سایت شما صحبت می کند

گوگل در مورد چگونگی اعمال بهبود سرعت صفحه در سایت شما   صحبت می کند

یکی از متخصصان سئو در طول پاتوق از جان درباره بهبود سرعت صفحه پرسید.

وضعیت آنها این است: حدود هفته گذشته آنها آزمایشی را در سایت خود انجام دادند که در آن سرعت صفحه سایت را به طور کلی بهبود بخشیدند.

سرعت صفحه آنها در ابزار Page Speed ​​Insights گوگل به 30 نزدیکتر بود. آنها اکنون حدود 45 یا 50 سال دارند.

در دو روز آینده آنها شاهد پیشرفت چشمگیری در رتبه بندی خود بودند.

آنها فقط تعجب کردند که آیا ممکن است همبستگی وجود داشته باشد؟ آیا راهی برای توضیح درستی این موضوع وجود دارد یا ممکن است عوامل خارجی دیگری وجود داشته باشد که می تواند به این سرعت بر رتبه سایت تأثیر بگذارد؟

تنها در دو روز آنها شاهد بهبود در رتبه بندی خود هستند.

جان توضیح داد که او چنین فکر نمی کند. او معتقد است که این بهبود می تواند به دلیل چیز دیگری باشد.

جنبه سرعت چیزی است که Google باید از طریق داده های گزارش تجربه کاربر Chrome جذب کند.

و جمع آوری و انباشتگی زمان می برد.

و این چیزی نیست که چند روز دیگر آن را ببینید. جان معتقد است که به احتمال زیاد کار دیگری که متخصص سئو از قبل انجام داده است که بر رتبه آنها تأثیر گذاشته است.

این در حدود ساعت 10:14 در ویدیو اتفاق می افتد.

رونوشت پاتوق جان مولر

SEO Professional 2 10:14
مطمئنا، مطمئنا، ما آن را انجام خواهیم داد. سوال دوم من هفته گذشته است [inaudible]ما یک آزمایش را در وب‌سایت خود انجام دادیم، که در آن سرعت صفحه کلی سایت را بهبود بخشیدیم، گویی از جایی نزدیک به 30 حرکت کرده‌ایم. و ما اکنون در امتیاز PageSpeed ​​Insights خود در 45 یا 50 هستیم.

و در دو روز آینده شاهد پیشرفت چشمگیری در رتبه های خود بودیم. بنابراین من فقط می خواهم نشان دهم که آیا می تواند مانند این آداپتور باشد؟

آیا احتمال درستی این موضوع وجود دارد یا می‌تواند عوامل خارجی دیگری نیز وجود داشته باشد که می‌تواند بر آن تأثیر بگذارد. خیلی سریع؟ فقط در دو روز، و ما آن را می بینیم؟ این چیزی است که من فقط کنجکاو بودم که بپرسم.

یوحنا 11:00
بله، من اینطور فکر نمی کنم. من دارم، فکر می کنم از چیز دیگری نشات می گیرد. زیرا جنبه سرعت چیزی است که باید از طریق داده های گزارش تجربه کاربر Chrome جمع آوری کنیم. و جمع آوری و انباشتگی زمان می برد.

و این چیزی نیست که چند روز دیگر آن را ببینید. بنابراین حدس من کار دیگری است که قبلاً انجام می دادید، شما هم خوب انجام دادید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا