مقالات سئو

گوگل در مورد چگونگی حل و فصل تغییر مسیرها در کنسول جستجوی گوگل صحبت می کند

گوگل در مورد چگونگی حل و فصل تغییر مسیرها در کنسول جستجوی گوگل   صحبت می کند.

یک متخصص سئو در مورد تغییر مسیرها در کنسول جستجوی گوگل در طول بخش پرسش و پاسخ ارسال شده در پاتوق جان مولر سؤال کرد.

آنها پرسیدند: آنها شاهد افزایش چشمگیر خطاهای تغییر مسیر سایت خود هستند. این در گزارش پوشش کنسول جستجوی گوگل اتفاق می افتد.

همه تغییر مسیرها از نظر فنی خوب به نظر می رسند و 301s وجود دارد. اما، تقریباً همه URL های فهرست شده در گزارش مربوط به محصولات قدیمی تر هستند که اکنون به صفحه کلی تری از همه محصولات اشاره می کنند.

آیا گوگل شروع به برخورد با این نوع تغییر مسیر به عنوان خطاهای تغییر مسیر کرده است؟

جان متوجه شد که به نظر می رسد وضعیت بسیار خاصی در مورد تغییر مسیرها و داده هایی که در کنسول جستجو می بینند در سایت آنها وجود دارد.

این چیزی است که جان در انجمن های کمک پست می کند. او همچنین توصیه کرد که یک اسکرین شات از آنچه می بینند، به همراه برخی از URL های نمونه که پرچم گذاری شده اند، و برخی پس زمینه در مورد آنچه در اینجا رخ داده است، ارسال کنند.

شاید این چیزی باشد که کسی بتواند به آن نگاه کند و نکاتی را در مورد آنچه ممکن است از دست داده اید به شما ارائه دهد.

یکی از چیزهایی که جان ممکن است در اینجا اتفاق بیفتد این است که گوگل این URL ها را در فایل نقشه سایت ثبت کرده است و متخصص سئو اکنون آنها را به چیز دیگری هدایت می کند.

بنابراین سیستم های گوگل فکر می کنند “خب، شما آنها را در نقشه سایت ذکر کردید. چرا آنها واقعا کار نمی کنند؟” شاید به همین دلیل علامت گذاری شده اند.

در حدود ساعت 19:58 در ویدیو اتفاق می افتد.

رونوشت پاتوق جان مولر

جان (سؤال ارسال شده) 19:58
من شاهد افزایش بسیار چشمگیر خطاهای تغییر مسیر سایت ما در گزارش پوشش کنسول جستجو هستم. همه تغییر مسیرها از نظر فنی خوب به نظر می رسند. 301 مورد وجود دارد. تقریباً همه نشانی‌های اینترنتی فهرست‌شده در گزارش مربوط به محصولات قدیمی‌تر هستند که اکنون به صفحه کلی‌تری از همه محصولات اشاره می‌کنند. آیا گوگل شروع به برخورد با این نوع تغییر مسیر به عنوان خطاهای تغییر مسیر کرده است؟

یوحنا (پاسخ) 20:23
بنابراین به نظر می رسد وضعیت بسیار خاصی در مورد تغییر مسیرها و داده هایی که در کنسول جستجو می بینید در سایت شما وجود دارد. و این چیزی است که من احتمالا در انجمن راهنما پست خواهم کرد. شاید تصویری از آنچه می‌بینید، برخی از نشانی‌های اینترنتی نمونه علامت‌گذاری شده‌اند و برخی پس‌زمینه‌ای از آنچه در آنجا اتفاق افتاده است. شاید، این چیزی است که کسی می تواند به آن نگاه کند و نکاتی را در مورد آنچه ممکن است از دست داده اید به شما ارائه دهد. یکی از چیزهایی که من فکر می کنم ممکن است در آنجا اتفاق بیفتد این است که ما این URL ها را در نقشه سایت شما انتخاب کرده ایم، و شما اکنون آنها را به چیز دیگری هدایت می کنید. سپس سیستم های ما مانند، خوب، شما آنها را در فایل نقشه سایت ذکر کرده اید. چرا آنها واقعاً کار نمی کنند؟ و شاید فقط به این دلیل آنها علامت گذاری شده اند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا