مقالات سئو

گوگل نحوه ایجاد صفحات قابل فهرست بندی بلاگر و سایت های گوگل را توضیح می دهد

گوگل نحوه نمایه سازی بلاگر و سایت های گوگل را در آکادمی بازاریابی توضیح می دهد توسط برایان هرنیش

یکی از متخصصان سئو از جان مولر پرسید که چگونه باید صفحات بلاگر و سایت های گوگل را ایندکس کنند.

سؤال آنها این بود: آنها مطمئن نیستند که برای فعال کردن جستجو در صفحات بلاگر و Google Sites خود چه چیزی لازم است.

آنها تصور می کردند که گوگل پلتفرم هایش را می خزد.

جان پاسخ داد که به نظر او بخش مهم اینجاست که گوگل هیچ رابطه خاصی با هر چیزی که در سیستم های گوگل میزبانی می شود ندارد.

در این رابطه، باید با هر محتوایی که در بلاگر یا سایت‌های گوگل یا هر جای دیگری میزبانی می‌کنید، مانند هر محتوای دیگری که در هر جای وب میزبانی می‌کنید رفتار کنید.

و باید فرض کرد که گوگل باید بتواند آن را بخزد، و آنها باید بتوانند بفهمند که واقعاً در آنجا وجود دارد. فقط به این دلیل که در سیستم های گوگل میزبانی می شود، برای نتایج جستجو اولویتی به آن نمی دهد.

اینطور نیست که یک راه جادویی وجود داشته باشد و همه آن یکدفعه اضافه شود، فقط به این دلیل که در گوگل است.

در عوض، گوگل این پلتفرم ها را دارد و شما می توانید از آنها استفاده کنید. با این حال، آنها هیچ برخورد خاصی در مورد جستجو ندارند.

همچنین، با این پلتفرم‌ها، می‌توان موارد را به گونه‌ای تنظیم کرد که آن‌طور که می‌توانند کار نکنند.

بسته به اینکه چگونه چیزها را با بلاگر تنظیم می کنید، و با Google Sites، چگونه آن را تنظیم می کنید، از چه نوع الگوهای URL استفاده می کنید، ممکن است سخت تر از تعریف اولیه باشد.

فقط به این دلیل که چیزی در سیستم‌های Google وجود دارد، به این معنی نیست که روش ترجیحی برای مدیریت آن وجود دارد.

این در حدود ساعت 21:24 در ویدیو اتفاق می افتد.

رونوشت پاتوق جان مولر

جان (سؤال ارسال شد) 21:24
اجازه بدید ببینم. سوال دیگری که در اینجا وجود دارد این است: من مطمئن نیستم که بتوانم صفحات بلاگر و سایت های گوگل خود را جستجو کنم، چه چیزی لازم است، من فرض کردم که گوگل پلتفرم های خود را می خزد.

یوحنا (پاسخ) 21:34
بنابراین فکر می‌کنم بخش مهم اینجا این است که ما هیچ رفتار خاصی برای هر چیزی که در سیستم‌های گوگل میزبانی می‌شود نداریم. و در این زمینه، باید با هر چیزی که در بلاگر یا سایت‌های گوگل یا هر جای دیگری میزبانی می‌کنید، رفتار کنید، درست مانند هر محتوایی که در هر کجای وب میزبانی می‌کنید. و شما باید فرض کنید که ما باید بتوانیم آن را بخزیم، ما باید بتوانیم، خوب، اول از همه بفهمیم که واقعاً آنجا وجود دارد.

ما باید بتوانیم آن را بخزیم، باید بتوانیم آن را نمایه کنیم، درست مانند هر محتوای دیگری. بنابراین صرفاً به این دلیل که در سیستم‌های Google میزبانی می‌شود، هیچ نوع رفتار ترجیحی در مورد نتایج جستجو به آن نمی‌دهد. این نیست که یک راه جادویی وجود داشته باشد که ناگهان به یک فهرست اضافه شود، فقط به این دلیل که در گوگل است. اما در عوض، ما این پلتفرم ها را داریم، با خیال راحت از آنها استفاده کنید.

اما آنها هیچ نوع نگرش خاصی در مورد جستجو ندارند. و همچنین، با این پلتفرم‌ها، مطمئناً می‌توان موارد را به‌گونه‌ای تنظیم کرد که آن‌طور که می‌توانند کار نکنند. بنابراین بسته به اینکه چگونه چیزها را با بلاگر تنظیم می‌کنید، و در رابطه با Google Sites، نحوه تنظیم آن، از چه نوع الگوهای URL استفاده می‌کنید، ممکن است سخت‌تر از نوع مجموعه اولیه باشد. بنابراین فقط به این دلیل که چیزی در سیستم های گوگل وجود دارد، به این معنی نیست که راه ترجیحی برای مدیریت آن وجود دارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا