مقالات سئو

Google توضیح می‌دهد که وضعیت کشف غیر نمایه‌سازی‌شده در کنسول جستجوی Google چقدر می‌تواند ادامه داشته باشد

گوگل توضیح می دهد که چه مدت در کنسول جستجوی گوگل در آکادمی بازاریابی ایندکس نشده است توسط برایان هارنیش

متخصص سئو نگران وضعیتی بود که بدون نمایه سازی در کنسول جستجوی گوگل کشف شد.

آنها مدت زیادی است که در رتبه 5 در صفحه اول گوگل قرار دارند. آن‌ها به‌روزرسانی‌های زیادی در سایت خود انجام داده‌اند، مانند افزودن سؤالات متداول و دریافت پیوندهای ارگانیک خوب در صفحات خود. و اکنون محتوای بیشتری نسبت به رقبای خود دارند.

با این حال، آنها همچنان در رتبه پنجم گوگل قرار دارند و چهار ماه بعد همچنان در آنجا هستند.

سوال آنها این است: آیا جان توصیه ای دارد که بتواند از آنها برای بالا بردن رتبه خود استفاده کند؟

جان پاسخ داد که در حالی که او توصیه خاصی نداشت، اشاره کرد که چیزهای مختلفی در اینجا بیان شده است. بنابراین واقعاً شرایطی نیست که یک ترفند برای رسیدن به جایگاه پنجم وجود داشته باشد.

این تابعی از تمام رقابت هایی است که در آنجا دارید. تمام سیگنال های دیگری که برای سایت برای محتوای شما جمع آوری کرده اند.

توصیه او بسیار کلی بود زیرا او توضیح داد که یک متخصص سئو باید “به انجام کارهای خوب ادامه دهد”.

این شخص سئو مدام در مورد صفحه ای که ایجاد کرده است می پرسد که آنها را قابل مشاهده نگه می دارد و ایندکس نمی شود.

سؤال آنها این بود – واقعاً آنها چقدر می توانند انتظار داشته باشند که طول بکشد؟

جان توضیح داد که می تواند برای همیشه باشد. این چیزی است که در آن گوگل نه تنها تمام صفحات را اسکن و فهرست می کند. و مخصوصاً با یک سایت جدیدتر، اگر محتوای زیادی داشته باشند، جان فرض می کرد که بسیاری از مطالب جدید کشف می شوند و برای مدتی به ایندکس اضافه نمی شوند.

سپس، با گذشت زمان، این تغییر خواهد کرد و – خوب – در واقع اسکن شده یا در واقع ایندکس شده است. بنابراین گوگل متوجه خواهد شد که تمرکز بیشتر بر روی خود سایت در واقع ارزش دارد، اما تضمینی نیست.

از این منظر جان توضیح داد که هیچ متخصص سئو نباید کمی صبر کند و ناگهان با خزیدن و ایندکس کردن اوضاع بهتر می شود.

این بیشتر از این واقعیت است که آنها باید به کار در سایت ادامه دهند و مطمئن شوند که سیستم های گوگل تشخیص می دهند که خزیدن و ایندکس کردن ارزش دارد و به مرور زمان گوگل بیشتر می خزند و ایندکس می کند.

این در حدود ساعت 48:06 در ویدیو اتفاق می افتد.

رونوشت پاتوق جان مولر

SEO حرفه ای 48:06
سلام جان. دو سوال کوتاه دارم بنابراین اساساً اولین مورد در مورد بازار کوچکتری است که رقابت چندانی ندارد. پس اینجا ایالات متحده نیست، درست است. بنابراین ما تغییرات زیادی در سایت خود مانند افزودن سؤالات متداول انجام می دهیم. ما پیوندهای ارگانیک خوبی در صفحات خود دریافت می کنیم. و ما محتوای بیشتری نسبت به رقبای خود داریم.

اما ما به خوبی در رده پنجم قرار داریم و اکنون ماه ها نمی توانیم حرکت کنیم. اساساً سؤال من این است که آیا شما توصیه ای دارید، توصیه ای در مورد اینکه چه کاری می توانیم انجام دهیم یا چه کاری می توانیم برای افزایش رتبه خود انجام دهیم؟

یوحنا 48:48
نمی توانم، یعنی حرف خاصی برای گفتن ندارم مثلاً به طور کلی اگر در جایگاه پنجم هستید و خیلی کارها را انجام می دهید، باید آن را هم انجام دهید. وقتی صحبت از جستجو و رتبه‌بندی می‌شود، چیزهای مختلفی وجود دارد که در آنجا منعکس می‌شوند. پس تمام، این واقعاً یک ترفند برای رسیدن به جایگاه پنجم نیست.

در اصل، من نمی دانم، این تابعی از تمام رقابت هایی است که شما در آنجا دارید. تمام سیگنال های دیگری که برای سایت شما برای محتوای شما جمع آوری کرده ایم. و بنابراین، تقریباً مانند این است که ادامه دادن به انجام کارهای خوب به نوعی بهترین توصیه است.

سئو حرفه ای 49:32
آره. زیرا برخی از نتایجی که پیش روی ما قرار گرفته اند، فقط ترجمه سایت ها به زبان انگلیسی هستند که خودکار هستند. حتی محتوایی نیست که عمداً انجام شود. آره. خوب، سوال دوم این است که ما یک صفحه جدید را حدود دو ماه پیش راه اندازی کردیم و صفحاتی داریم که آشکار شده اند اما ایندکس نشده اند. بنابراین سوال من این است که واقعاً چقدر می توانیم انتظار داشته باشیم که دوام داشته باشد و بله …

یوحنا 50: 4
می تواند برای همیشه باشد. این چیزی است که ما فقط تمام صفحات را نمی خزیم و فهرست نمی کنیم. و بس، برای هر وب سایتی کاملاً طبیعی است که همه چیز ایندکس نشده باشد. و به خصوص با یک سایت جدیدتر، اگر محتوای زیادی دارید، پس من فرض می کنم که تعداد زیادی از مطالب جدید برای مدتی کشف می شوند و به فهرست اضافه نمی شوند.

سپس با گذشت زمان، معمولاً به نوعی تغییر می کند و مانند این است که واقعاً اسکن شده یا در واقع ایندکس شده است. وقتی می بینیم که واقعاً نوعی تمرکز روی خود سایت ارزش دارد، اما تضمینی نیست.

بنابراین از این منظر، اینطور نیست که بگویم باید کمی صبر کرد و ناگهان با خزیدن و نمایه سازی اوضاع بهتر می شود.

این بیشتر شبیه ادامه کار در سایت و اطمینان از اینکه سیستم های ما تشخیص می دهند که خزیدن و نمایه سازی ارزش دارد، است. سپس با گذشت زمان، فهرست های بیشتری را اسکن خواهیم کرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا